Projekt renovace tabákových prodejen JTI v ČR


Společnost JT International spol. s r.o. (JTI) se rozhodla v říjnu 2014 realizovat projekt renovace tabákových prodejen na nezávislém trhu s cílem získat větší tržní podíl pro své tabákové výrobky.

Výběrové řízení na komplexního dodavatele všech služeb jako kreativní koncepce, technický inženýring, vzorování, sériová výroba, zaměření prodejního místa, logistika a instalace vyhrála firma Dekor s.r.o. z České republiky. Nový interiér se skládá jednak z typových položek a jednak z atypických položek, které se vyrábí vždy na míru pro dané prodejní místo. Vývoj koncepce, vzorování a schválení trvalo 2 měsíce a první obchod byl realizován po dalších 2 měsících v březnu 2015.

Pro POS stojany je používáno v široké míře LED osvětlení a také RGB moduly, které mění barvy dle nastavení.

Do celkové koncepce je integrován i digitální online systém informující zákazníky o novinkách v prodeji, aktualitách a užitečných informacích, jako například počasí. Tento systém je možné ovládat kdykoliv z jednoho centrálního místa a tak aktuálně reagovat na potřeby trhu.

Přestavba prodejny probíhá během jednoho dne, případně noci, a pro majitele tabákových prodejen taková přestavba znamená vyměnit desítky let staré vybavení za novou moderní koncepci, vyhovující aktuálním potřebám dnešních náročných zákazníků, stejně tak obslužného personálu.

Projekt v současné době úspěšně pokračuje a bude pokračovat i v dalších letech.


© 2015 - dekor.cz, Tvorba www stránek | Machin.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím