POPAI AWARDS 2021

Naše společnost se jako každoročně zúčastnila soutěže Popai Awards 2021 v Praze. Prezentovali jsme zde dva projekty – železný ostrov pro sudy pro společnost Prazdroj a překližkový stojan na svíčky pro společnost Nohel Garden.

Sudový ostrov se používá jako paletové vystavení pro pivní sudy ve velkoobchodě. Jedná se o modulární systém, pevně přichycený k podlaze chemickými kotvami. Volba surového železa krásně souzní s vystavenými KEG sudy z opticky stejně vypadajícího materiálu. Komunikace je řešena vizuály zavěšenými nad sudovým ostrovem a magnetickými cedulkami, které lze variabilně přesouvat.

Pivní ostrůvky byly již nainstalovány do všech poboček obchodního řetězce Makro v ČR s kladnou odezvou od zákazníka a s prokazatelně pozitivním dopadem na vyšší prodeje zboží. Tento koncept se dočkal nominace v kategorii PRVKY VYBAVENÍ INTERIÉRŮ OBCHODŮ.

Druhý z vystavených exponátů byl také nominován, tentokrát v kategorii EKOLOGICKÉ KONCEPCE. Pro realizaci stojanu na svíčky byla jako nosný materiál vybrána surová překližka bez povrchové úpravy. Stojan je dodáván v dílech, které se jednoduše složí na místě, a to bez pomoci dalšího nářadí. I spojovací elementy jsou vyrobeny ze dřeva. Pro řezání jednotlivých dílů byl použit laser. Řez potom zůstává tmavý a hrana dílů opálena. Tento efekt, společně s výřezy na boku evokující hořící plamen,  designově podtrhuje účel stojanu.

© 2015 - dekor.cz, Tvorba www stránek | Machin.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím