P.O.S. KONFERENCE V TURECKU

Firma Dekor s.r.o. se jako jediný zástupce z České republiky zúčastnila mezinárodní konference světové asociace GIC (Global in-Store Communication), jejíž program byl zaměřen na nové projekty v oboru in-store komunikace.

Konference, která se tento rok konala v Turecku, se účastnilo 16 firem z celého světa a bylo zde prezentováno okolo 150 realizovaných projektů. Tento rok byly zastoupeny firmy z Kolumbie, Brazílie, USA, Velké Británie, Belgie, Holandska, Francie, Turecka, Ruska, Libanonu, Austrálie, Thajska, Číny a České republiky. Mezi kritérii pro výběr projektů jsou například originální koncepce, špičkový design, technická, materiálová či výrobní inovace nebo jiný zajímavý parametr.

Firma Dekor tyto nové informace zahrnuje do svých projektů a dále předává svým zákazníkům, čímž se v řadě případů dostávají ke světovým novinkám jako první a získávají tak výhodu před konkurencí.

© 2015 - dekor.cz, Tvorba www stránek | Machin.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím