P.O.S. KONFERENCE V THAJSKU

Firma Dekor s.r.o. se jako jediný zástupce z České republiky zúčastnila mezinárodní konference světové asociace GIC (Global in-Store Communication), jejíž program byl zaměřen na nové projekty v oboru in-store komunikace.

Konference, která se tento rok konala v Thajsku, se účastnilo 14 firem z celého světa a bylo zde prezentováno okolo 150 realizovaných projektů. Tento rok byly zastoupeny firmy z Kolumbie, Brazílie, USA, Velké Británie, Belgie, Holandska, Francie, Turecka, Ruska, Libanonu, Austrálie, Thajska, Číny a České republiky. Mezi kritérii pro výběr projektů jsou například originální koncepce, špičkový design, technická, materiálová či výrobní inovace nebo jiný zajímavý parametr.

K nejzajímavějším patřily projekty s využitím QR kódů v návaznosti na sociální sítě a tzv. „augmented reality“ koncepce, které nás posouvají do virtuálního světa plného interaktivity a nových zážitků. Tyto nové koncepce díky dynamickému rozvoji osobních komunikačních zařízení jsou stále oblíbenější a budou v in-store komunikaci hrát stále důležitější roli.

Technické inovace byly prezentovány především novými LED světelnými efekty, které jsou využívány v P.O.S. projektech s možností přeprogramování pro nové kampaně a novými LED zdroji s velmi nízkou spotřebou a možností napájení z dobíjecích baterií s dlouhou dobou svícení jednoho cyklu.

Firma Dekor tyto nové informace zahrnuje do svých projektů a dále předává svým zákazníkům, čímž se v řadě případů dostávají ke světovým novinkám jako první a získávají tak výhodu před konkurencí.

Příští konference proběhne příští rok v tureckém Izmiru.     

© 2015 - dekor.cz, Tvorba www stránek | Machin.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím