Mezinárodní in-store konference v Londýně

Zástupci firmy Dekor se jako každý rok zúčastnili konference GIC asociace sdružující 20 společností z celého světa specializujících se na marketingovou komunikaci v místě prodeje. Tento rok se akce konala koncem května v Londýně.

Během 3 dnů bylo možno se seznámit s cca 250 různými POS projekty z celého světa, které se vyznačovaly novými trendy, technologiemi a  materiály. Mezi nejzajímavější technologie využívané při projektech v místě prodeje patřila například holografie, insta tiskové technologie v místě prodeje, projekce v policích, virtuální a rozšířená realita, interaktivní zrcadlo či police umožňující  nezávislý a zábavný způsob výběru zboží bez účasti personálu. Velmi diskutovaným tématem byl trend POP UP obchodů a také aktuální výhody a nevýhody výroby POS prostředků v Asii.

Do asociace vstoupili noví členové z Indie, Pakistánu, USA a Brazílie, což je dalším obohacením odborného know-how sdíleného mezi členy asociace.

Firma Dekor využívá tohoto synergického efektu ve svých projektech a prezentuje nabyté vědomosti svým zákazníkům jako jediná firma v České a Slovenské republice.

Přístí konference se koná v květnu 2018 v hlavním městě Kolumbie Bogotě.

© 2015 - dekor.cz, Tvorba www stránek | Machin.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím