MEZINÁRODNÍ IN-STORE KONFERENCE GIC PAŘÍŽ 2016


Nové nápady z oboru in-store komunikace z celého světa byly letos v dubnu představeny na mezinárodní konferenci, která se konala ve Francii.  Firma Dekor s.r.o. se jako jediný zástupce z České republiky zúčastnila této akce společně s dalšími 16 firmami z celého světa.  Tento rok byly zastoupeny firmy z Kolumbie, Brazílie, USA, Velké Británie, Belgie, Holandska, Francie, Turecka, Ruska, Libanonu, Austrálie, Thajska, Číny a České republiky. Bylo zde prezentováno okolo 150 realizovaných projektů. Mezi kritérii pro výběr projektů jsou například originální koncepce, špičkový design, technická, materiálová či výrobní inovace nebo jiný zajímavý parametr.


Smyslem mezinárodního setkání GIC je prezentace nových projektů, pocházejících z dílen jednotlivých členů, výměny kreativních a technických řešení a jejich dalšího využití ostatními členy na dalších trzích.

© 2015 - dekor.cz, Tvorba www stránek | Machin.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím