MEZINÁRODNÍ IN-STORE KONFERENCE GIC GENT 2019

V červnu jsme se v Belgii zúčastnili mezinárodní konference, kde byly představeny nové nápady z oboru in-store komunikace.  Firma Dekor s.r.o. se jako jediný zástupce z České republiky zúčastnila této akce společně s dalšími 20 firmami z celého světa.  Tento rok byly zastoupeny firmy z USA, Kanady, Mexika, Kolumbie, Brazílie, Anglie, Francie, Portugalska, Španělska, Holandska, Belgie, Thajska, Číny, JAR, Indie, Pakistánu, Ruska, Libanonu a České republiky. Probíhaly zde prezentace i startup společností z oboru a také workshopy přímo se zadavateli z řad brandů. Bylo zde prezentováno okolo 200 realizovaných projektů z celého světa. Mezi kritérii pro výběr projektů jsou například originální koncepce, špičkový design, technická, materiálová či výrobní inovace nebo jiný zajímavý parametr.

Smyslem mezinárodního setkání GIC je prezentace nových projektů pocházejících z dílen jednotlivých členů, výměny kreativních a technických řešení a jejich dalšího využití ostatními členy na dalších trzích.

Více informací najdete na:

http://www.global-instore.com/

© 2015 - dekor.cz, Tvorba www stránek | Machin.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím