IN STORE KONFERENCE GIC 2018 BOGOTA

Nové nápady z oboru in-store komunikace z celého světa byly představeny na mezinárodní konferenci, která se konala letos v červnu v Kolumbii.  
Konference se účastnili firmy z celého světa, tento rok byly zastoupeny firmy z USA, Brazílie, Portugalska, Holandska, Kanady, Velké Británie, Kolumbie, Libanonu, Francie, Belgie, Číny, Španělska, Ruska, Pákistánu, Turecka, Indie, Thajska. Jako jediný zástupce z České republiky se této akce zúčastnila firma DEKOR, s.r.o., která získala několik ocenění. Nejúspěšnější projekt byl pro firmu Bell&Ross Francie za shop-in-shop v Bordeaux.

 

Jednotliví členové prezentovali své POS projekty, konaly se také workshopy zaměřené na nové trendy, inovace a technologie v oboru a zároveň na možnosti větší globální spolupráce mezi jednotlivými členy.


Kromě intenzivního business programu proběhl i doprovodný společenský program s možností seznámit se s metropolí Bogotou a blízkým okolí, místní gastronomií a vynikající kolumbijskou kávou a čokoládou.

Smyslem mezinárodního setkání GIC je prezentace nových projektů, pocházejících z dílen jednotlivých členů, výměny kreativních a technických řešení a jejich dalšího využití ostatními členy na dalších trzích.

Příští konference proběhne v červnu 2019 v Belgii.

 

© 2015 - dekor.cz, Tvorba www stránek | Machin.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím