Desáté výročí spolupráce společnosti DEKOR s.r.o. s Browning International

Od roku 1897 byly vyrobeny desítky miliónů loveckých zbraní Browning a Winchester, které si našly své lovce po celém světě.

Úkolu prezentovat v místě prodeje tyto moderní a spolehlivé sportovní zbraně, náboje a lovecké oblečení se zhostila společnost Dekor a již 10 let dodává shop-in-shop řešení pro tuto světoznámou firmu.Pro tento účel navrhla kolekci skříní, vitrín, stojanů a světelných log, které se postupně dodávají do značkových prodejen po celém světě této legendární značky.

Velikost a vzhled vitrín byl limitován jak proporcemi zbraní, tak jejich nutným zabezpečením a extrémním zatížením v případě munice.  Z toho důvodu bylo nutné při prvotním návrhu pracovat se skutečnými zbraněmi, což z hlediska dopravy zbraní a legislativy v zemích EU nebylo jednoduché.

Barevné provedení vitrín a stolů je laděno do firemních barev a to hnědá pro brand Browning a černá s červeným polstrováním pro brand Winchester.

Vzhledem k velikosti vitrín a stolů jsou některé položky dodávány v rozloženém stavu nebo smontovány, kdy se využívá odlehčené dřevěné bednění kotvené na speciálních paletách.

Oboustranná spokojenost je příslibem pokračování vzájemné spolupráce i pro další dekádu.

Kontakt: Martin Prajza, martin.prajza@dekor.cz , mob. 731 570 486

© 2015 - dekor.cz, Tvorba www stránek | Machin.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím